کیف پول اتمیک والت

کیف پول اتمیک والت رابط کاربری خیلی خوبی داره و افراد مبتدی هم می‌تونن به سادگی ازش استفاده کنن. این کیف پول بیشتر از ۵۰۰ رمزارز و توکن رو پشیبانی می‌کنه و قابل نصب روی تقریبا تمامی سیستم عامل‌های موبایل و کامپیوتر هست.

اتمیک والت یه سری ابزار برای خرید یا تبدیل رمزارزها به هم در اختیارتون قرار می‌ده که انتفاعش از این بخش کیف پول هست. با توجه به اینکه سورس کد برنامه هم در دسترس عموم هست، میشه گفت امنیت نسبی خوبی داره.

کیف پول‌هایی که از ارزهای دیجیتال متنوعی پشتیبانی می‌کنن معمولا امکانات انحصاری و خاص این رمزرزها رو در اختیارتون قرار نمی‌دن و شما فقط محدود به دریافت و ارسال اون‌ها هستید. اتمیک والت هم از این قاعده مستثنی نیست ولی قابلیت Stake کردن کوین‌های مختلفی مثل نئو، ترون، کومودو، کاردانو و… رو داره.

یکی از امکانات خاص و فوق‌العاده اتمیک ولت قابلیت اتمیک سواپ (Atomic Swap) اون هست که باهاش می‌تونید بدون نیاز به اعتماد به سرویسی ثالث، در یک پلتفرم غیرمتمرکز بیت‌کوین‌ها و لایت‌کوین‌های خودتون رو با سایر کاربرها به قیمت توافق شده معاوضه کنید. (این قابلیت با توجه به بهبودهایی که نیاز داشته باشه و متقاضی پایینش حذف شده) بزرگترین ایراد این کیف پول پشتیبانی نکردنش از کیف پول‌های سخت‌افزاری هست.