صرافی بایننس

بایننس یکی از صرافی‌های خیلی خوب هست که با وجود تازه وارد بودنش به نسبت بقیه، حجم معاملات بالایی داره و چند وقت یکبار قابلیت جدیدی رو رونمایی می‌کنه و ارزش توکنش رو هم به خوبی حفظ کرده و بالا برده. تا چند وقت پیش این صرافی موضع شفافی در برابر ایران یا کشور دیگه‌ای نداشت. ولی اخیرا مشخصا اسم چند کشور رو که از همکاری با اون‌ها معذور هست اعلام کرده و جای تعجب هم نیست که ایران بین اون کشورها هست. بنابراین هشدارهای ایمنی رو باید در موردش جدی گرفت.

به شخصه اخیرا (اردیبهشت ۱۳۹۸) مقادیری به ارزش یک دهم بیت‌کوین باهاش بدون مشکل چنج کردم. ولی همیشه با آی‌پی یک کشور مشخص اروپایی وارد سایت می‌شم، تبدیل رو انجام می‌دم و در اولین فرصت موجودی‌م رو از سایت خارج می‌کنم. با توجه به اینکه امکان قطع شدن VPNم وجود داره، سعی می‌کنم بی‌مورد سایت رو باز نگه ندارم.

قبل از اینکه بشه تبدیل رو انجام داد باید بسته به کوینی که به سایت واریز شده، باید تعداد تراکنش مشخصی تایید بخوره. و بعد از تبدیل هم باید تعداد تاییدهای بیشتری در شبکه‌ی اون کوین انجام بگیره که بشه رمزارز مقصد رو برداشت کرد.

اگر قصد دارید مقادیر بالایی رو تبدیل کنید، هم به خاطر اینکه مبلغ بالا نره و سایت حساس نشه و هم به خاطر اینکه احتمال بلوک شدن پول هست، سعی کنید تکه تکه اون‌ها رو تبدیل و برداشت بکنید. به مقادیری که برای بیشتر از اون نیاز به احراز هویت هست هم دقت داشته باشید.