صرافی چنجلی ✖

صرافی چنجلی توسط همون تیمی که پشت ماینرگیت هست توسعه داده شده. به کمک این سایت می‌تونید خیلی سریع رمزارزهای مختلف رو به هم تبدیل کنید. این سایت برای تبدیل‌های موردی طراحی شده و کیف پولی در اختیار شما قرار نمیده. چنج مورد نظرتون رو که مشخص کردید، یک آدرس به شما میده برای واریز کوین مبدا و پس از تبدیل، کوین مقصد رو در آدرسی که از ابتدا براش مشخص کرده بودید واریزمیکنه.

مشاهده شده که در برخی تبدیل‌ها سایت چنجلی از شما درخواست احراز هویت می‌کنه! بنابراین ریسکش رو قبول کنید و مبالغ بالا به هیچ عنوان ازش استفاده نکنید.

25 اسفند 1398

نحوه‌ی کار این سایت به این شکل هست که خودش از طریق اکسچنج‌ها و بازارهای مختلف بهترین نرخ رو پیدا می‌کنه و تبدیل مورد نظر شما رو انجام میده. و کارمزد خودش رو هم از دریافتی شما کم میکنه. از سایت کریپتوچنج می‌تونید توضیحات بیشتری رو در رابطه با سایت changelly بخونید.

من معمولا وقتی که عجله داشته باشم یا از بلوکه شدن حسابم توی صرافی‌ها نگران باشم سراغ چنجلی می‌رم. ضمنا ممکنه صرافی که استفاده می‌کنم ارز مورد نظرم رو نداشته باشه ولی این سایت اونو داشته باشه. تا به حال از این سایت ده‌ها بار استفاده کردم وفقط دو مرتبه بوده که مشکل داشتم و مخصوصا یکی تجربه چندان جالبی نبوده برام. چنجلی هر از گاهی بعضی از رمزارزهاش رو موقتا حذف میکنه و شما تبدیل‌های مربوط به اون رمزارز رو دیگه نمی‌تونید انجام بدید. تجربه‌ای که من داشتم این بود که رمزارزی که قرار بود دریافت کنم رو حذف کرده بودن و کوین‌های من رو هم تحویل نمیدادن. پشتیبانی پاسخگو بود ولی خب کاری از دستش بر نمیومد و حدود دو هفته طول کشید تا بتونم کوین‌ها رو توی حسابم دریافت کنم. یک مورد دیگه هم بود که اگه اشتباه نکنم یکی دو روزی طول کشید تا تبادلم انجام بشه. ولی غیر از این موارد همیشه خوب و سریع بوده.