کیف پول کوین پیمنتز ✖

در صورتی که قبلا در این سایت حساب داشتید و حسابتون بسته شده در حال حاضر میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید تا اجازه بدن موجودی خودتون رو برداشت کنید. و اگر کاربر جدید هستید توصیه میشه به هیچ عنوان از این سایت استفاده نکنید.

15 اردیبهشت 1400

کوین پیمنتز (coinpayments) کوین‌های شما رو در کیف پول خودش نگهداری می‌کنه. و هرچند تا به امروز برای ایرانی‌ها خوب بوده و حتی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کنه، تحریم کردن و مشکلات بعدی‌ش فقط بستگی به زمان داره. پس به هیچ عنوان قابل اعتماد و اتکا نیست. ضمنا چیزی که در این سایت ممکنه شما رو اذیت کنه، کارمزدهای برداشت اون هست. وقتی که از کیف پول شخصی خودتون استفاده می‌کنید، کلید خصوصی دست خودتون هست و می‌تونید برای کارمزد تراکنش تصمیم بگیرید. اما این سایت خودش برای کارمزد تراکنش‌های شما تصمیم می‌گیره و بیشتر از اون مقدار هم برای خودش می‌گیره. (که البته ایرادی هم بهش وارد نیست با توجه به ماهیت کارش) سایت‌هایی که از مکانیزم مشابه این سایت استفاده می‌کنن، از خطر هک شدن گاه و بیگاه و از دست رفتن دارایی‌های شما هم بی نصیب نیستن.

احراز هویت به عنوان پذیرنده الزامی شد و ایران در فهرست کشورهای مورد تحریم سایت کوین پیمنتز قرار گرفت. درباره کیف پول فقط برای برداشتن محدودیت برداشت روزانه نیاز به احراز هویت هست.

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

خیلی بخوایم مثبت باشیم، در صورت استفاده از این سایت به عنوان کیف پول ریپل، شما نیازی به پرداخت ۲۰ ریپل مورد نیاز برای افتطاح حساب ندارید. اما دقیقا همین کوین برای کوین‌پیمنتز مشکل‌ساز شده بود و دارایی کاربرها جابه‌جا شد بود و برخی تونسته بودن بیش از موجودی‌شون برداشت کنن و موجودی تعدادی دیگه کم شده بود. که فکر می‌کنم سایت از جیب خودش ضرر کاربرها رو جبران کرد.

اگر نکته‌ای که توی پاراگراف اول توضیح دادم رو فراموش نکردید، ادامه بدم که به شخصه مشکل خاصی با این سایت نداشتم و همه چیز به خوبی درش انجام می‌گیره. حتی در رابطه با مشکلی که برای کوین ریپل توی این سایت به وجود اومده بود، مقداری ریپل که متعلق به من نبود به حسابم اضافه شده بود. که این مورد رو با پشتیبانی مطرح کردم و اون‌ها جواب دادن کاش بقیه هم همین کار رو می‌کردن و گفتن که نیازی نیست پس بدی و برای خودت 🙂