سلب مسئولیت

تمامی مطابی که در این سایت منتشر می‌شه حاصل تجربه‌های شخصی یا بر اساس دیده‌ها و شنیده‌هاست. هرچند تلاش بر این هست تا اطلاعات به درستی انتقال داده بشه اما ممکنه این اتفاق نیفته یا شما نتایج متفاوتی از مسیر یکسان به دست بیارید. همینطور ممکنه اطلاعات گردآوری شده از منابع مختلف صحت نداشته باشن.

برخی از لینک‌های این سایت حاوی کد معرف هست. وقتی با این کدها شما وارد بعضی از سایت‌ها می‌شید، اون‌ها متوجه می‌شن که از طرف کریپتوپیا وارد شدید و بخشی از سود خودشون رو با کریپتوپیا شریک می‌شن. این موضوع هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای به شما تحمیل نمی‌کنه. هرچند لینک حاوی معرف به خودی خود بد نیست، اما ممکنه باعث ایجاد انحراف فکری در معرفی سرویس‌های مختلف بشه. پس بهتر هست که از این موضوع خبر داشته باشید.

در جای جای این سایت ممکنه کلیدهای خصوصی و عمومی مختلفی رو ببینید که برای مقاصد آموزشی استفاده شدن. به دلیل عمومی بودن کلید دسترسی به این حساب‌ها، به هیچ عنوان کوینی رو در اون‌ها واریز نکنید وگرنه اون‌ها رو از دست می‌دید.

کریپتوپیا در زمینه‌ی خرید و فروش هیچ مشاوره یا پیشنهاد مالی نمیده و چنین دانشی رو نداره. همینطور در زمینه‌ی رمزارزها ادعا یا تخصصی نداره و فقط به عنوان یک علاقه‌مند به این حوزه نظراتش رو مطرح میکنه. همونطور که کریپتوپیا در سود شما شریک نیست، قاعدتا در ضررتون هم ذی‌نفع نخواهد بود.

قبل از انجام هر کاری تحقیقات خودتون رو از منابع مختلف به عمل بیارید و در نهایت هم مسئولیت کارهاتون رو شخصا به عهده بگیرید.